Teknoloji

Where Winds Meet PC Kapalı Beta Tarihi Duyuruldu

Where Winds Meet PC kapalı beta tarihi duyuruldu. Ghost of Tsushima benzeri diyebileceğimiz oyunu önceden denemek isterseniz, kaydınızı yaptırmayı unutmayın. Detaylar haberimizde.


İlginizi Çekebilir: Sea of Thieves PS5 Kapalı Beta Tarihi Duyuruldu


Where Winds Meet PC Kapalı Beta Tarihi Ne Zaman?

Where Winds Meet, 2022 yılının GamesCom Açılış Gecesi Canlı yayını sırasında duyurulmuştu. Everstone Games tarafından PC için geliştirilen aksiyon-rol yapma oyunu, NetEase tarafından yayınlanacak. Şimdilik net bir çıkış tarihi olmasa da, bu yıl içerisinde satışa sunulması bekleniyor. Eğer oyunu önceden deneyimlemek isterseniz 19 Nisan 2024 tarihinde bir kapalı betanın gerçekleştirileceğini söyleyelim. Katılımda bulunabilmek için buradan kayıt yaptırabiliyorsunuz.

Çin tarihinin On Krallık döneminin son günlerinde geçecek olan Where Winds Meet, tam kaosun ortasında doğmuş olan bir karakterin rolüne bürünecek ve kılıcın ve kanın egemen olduğu ve kahramanlığa giden yolda ilerleyeceğiz. Dahası ise deneyimimizi şekillendirmek ise bize bağlı olacak. Yani bir doktor olup hayat kurtarmayı seçebilecek veya tüccar olup varlık peşinde koşabilecek ve hatta antik Kaifeng City’ye seyahat eden bir sıradan karakterin yerine bile geçebileceğiz.

Çatışma sistemi ise, Wuxia (dövüş sanatları ve yiğitlik) yetenekleri, saldırılar ve karşı saldırıların büyük rol oynaması ile oyunun kilit noktalarından birisi olacak. Geliştirici ekip ayrıda altı yüz kadar antika bileşenin ve ilgi çekecek bir çevre sisteminin de olacağını söylüyor. Oyuncular olarak, bize sunulacak olan dünya ile bütünüyle etkileşime girebiliyor ve yaptığımız eylemler ile değişim gösteren unsurlar ile karşılaşabileceğiz.

kulaajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu